Wszystko o e-papierosach oraz paleniu
2013-04-06 18:18
 Oceń wpis
   

Papierosy to używka stale wpisana w nasz świat. Ludzie od wieków wykorzystują w różny sposób tytoń. Od kilku lat jednak palenie traci swoją popularność. Coraz więcej mówi się o zagrożeniach wynikających z używania papierosów, a ich ceny regularnie rosną.

                                                                           Mój pierwszy raz

Papier elektroniczny zawitał do naszego kraju całkiem niedawno. Wcześniej niewiele o nim słyszałem. Nie wiedziałem nawet jak działa oraz z czego jest zbudowany. Kilka miesięcy temu zacząłem wyszukiwać informacje na temat e-papierosów w Internecie. To prawdziwa skarbnica wiedzy na każdy temat, na ten także. Odnalazłem wiele stron zajmujących się elektronicznym paleniem, specjalistycznych for internetowych oraz sklepów on-line. Poznałem wszystkie tajniki związane z funkcjonowaniem e-papierosa oraz wypowiedzi wielu ciekawych osób zaangażowanych w popularyzację tego zjawiska.

Rosnąca siła

Od dłuższego czasu miałem zamiar odstawić tradycyjne papierosy. Męczyły mnie one fizycznie oraz psychicznie. Czułem się bardzo uzależniony, w dodatku wydawałem dużą ilość pieniędzy na swoją ulubioną markę. Nie udało mi się całkowicie zrezygnować z nikotyny, ale wydaje mi się, że dokonałem dobrego wyboru. Zacząłem korzystać z elektronicznych papierosów jakieś pół roku temu. Od tego czasu czuje się dużo lepiej i nie nadwyrężam swojego budżetu. Ludzie wokół mnie nie narzekają już na śmierdzący dym oraz trujące substancję. Z e-papierosa zacząłem korzystać z zamiarem stałego zmniejszania dawek nikotyny w celu całkowitego jej odstawienia. O efektach mojej walki z nałogiem będę się starał stale informować na moim blogu. Chciałbym także regularnie zamieszczać ciekawe wpisy dotyczące budowy, właściwości oraz możliwości wykorzystania papierosów elektronicznych.

Przyjemność palenia

E-papierosy to stosunkowo nowy wynalazek. Wiele osób nie wie jak działa i wpływa na zdrowie. Za każdym razem gdy korzystam z urządzenia, wzbudza ono wielką, nieskrywaną ciekawość. Zawsze staram się rozwiewać wszystkie wątpliwości oraz podzielić się zgromadzoną przez ostatni czas wiedzą. Mam nadzieję, że w przyszłości e-papierosy przestaną kojarzyć się z tradycyjnymi, szkodliwymi wyrobami tytoniowymi. Póki to się nie zmieni e-palacze będą stale narażeni na krytykę oraz wytykanie palcami w miejscach publicznych. Zobaczymy zatem, co przyniesie przyszłość. Mam nadzieję, że palenie elektroniczne stanie się jeszcze tańsze oraz łatwiejsze. To może być wielka rewolucja w rzucaniu palenia. Moi znajomi nie podzielają tej opinii, ale jestem pewien, że uda Simi ich przekonać.