Wszystko o e-papierosach oraz paleniu
2016-04-11 17:32
 Oceń wpis
   

Witam, ostatnimi czasy coś mało wspominaliśmy o grzałkach i dawaliśmy ucztę dla zmysłów które kochają samodzielnie kręcić swoje systemy grzewcze. Bardzo nie lubię zaniedbywać moich ulubionych czytelników, dlatego dziś chciałem porozmawiać z wami na temat drutów oporowych firmy GEEKVAPE, a dla ludzi którzy nie wiedzą czym to się trzyma, to jest to firma która aktualnie sprzedaję gotowca do takich grzałek jak clapton, twisted czy nawet twisted clapton. W swojej ofercie firma posiada również klasyczne druty oporowe jak kanthal D, kanthal A1, NI80, NI200 i wiele, wiele innych produktów.

Stosunek jakości do ceny

Nie wiem jak wy, ale ja jestem strasznym leniem i nie posiadam na stałe w domu ani wkrętarki, ani wiertarki, więc skręcenie dobrej zwijki do twisted coil to dla mnie nie lada ciężar. Już nawet nie będzie wspominał jak płakałem gdy musiałem ręcznie kręcić claptona, to była jawna tragedia. A tutaj mamy od razu zwiniętą szpulkę gotowej zwijki. Dla mnie opcja jest świetna, ale pewnie co druga osoba zapyta jak to wygląda z jakością, sam widziałem fotki innych waperów gdzie kupowali takie gotowce i byli bardzo nie zadowoleni, ponieważ drut bywał pogięty, nierówno skręcony, lub co gorsza miało być 5 metrów, a było 2 i producent tłumaczył się, że 5 to on wykorzystał do zrobienia tej kombinacji.

grzałka do e-papierosaNa szczęście tutaj mamy doczynienia z prawdziwym profesjonalnym wykonaniem masówki i wszystko jest jak należy i jak producent twierdzi, że jest 5 metrów twisted, to tak właśnie jest. Wszystko jest również ładnie i porządki nakręcone. Cena również jest dość zachęcająca, dajmy na to żeby zrobić 5 metrów drutu do twisted coila, potrzebujemy około 15 metrów podstawowego drutu, czyli około 17 złotych, a tutaj w cenie 22 mamy już gotowca razem z wygodną szpulą i nie musimy trzymać swojego wynalazku w woreczkach strunowych w których kabel jest zawsze i tak poplątany. Nie oszukujmy się w cenie tych dodatkowych 5 złotych mamy spokój, wygodę i brak bałaganu w szafeczce z elektrycznymi papierosami.

Podsumowanie

Idealna sprawa dla osób leniwych i tych którzy nie mają czasu, a tym bardziej możliwości nakręcenia drutu, po za tym możemy przebierać w rodzajach zwijek, skrętek i rodzajów drutów oporowych, więc nawet osoby bardzo wybredne znajdą coś dla siebie. Ja osobiście polecam.