Wszystko o e-papierosach oraz paleniu
2015-08-05 13:44
 Oceń wpis
   

 Przede wszystkim na uwagę zwraca dodatkowa opcja, 24 mg nikotyny dla najbardziej intensywnych palaczy. Ponadto e-papierosy V2 charakteryzują się pełnymi, gęstymi oparami, realistycznym uczuciem pieczenia gardła, jakością konstrukcji, głębią smaku, żywotnością baterii i gamą akcesoriów. Być może istnieje jakiś element innej firmy, który przypadnie do gustu. Na przykład Greensmoke jest godną uwagi alternatywą dla V2. E-papierosy V2 ukierunkowane są na palaczy, którzy chcą przejść na e-palenie. Seria EX stara się wypełnić lukę między pierwszą generacją a urządzeniami w stylu eGo.

Nowy styl e-papierosów

e-papierosTakie e-papierosy nadają się idealnie dla zaawansowanych palaczy, a jednocześnie są proste w obsłudze. Może to oznaczać, że baterie EX są jednymi z najlepszych dostępnych opcji. Takie e-papierosy są podobne są do zwykłych papierosów tytoniowych, ale tylko wtedy, gdy już udało się poprawić standardową linię produktów. Zupełnie nowy akumulator ma pojemność 280 mAh i pracuje na 4,2 woltów. Jest czuły, dobrze zbudowany i przeznaczony do bardzo długotrwałego stosowania, ze  względu na jego wielkość. Jednak trzeba powiedzieć, że długa bateria V2 ma większą pojemność 350 mAh i EX naprawdę nie oferuje większej poprawy w stosunku do standardowej baterii długości 250 mAh. Bateria EX posiada też pięć małych wskaźników poziomu naładowania. Jest to miła opcja, ale bateria z serii EX jest droższa niż dłuższa bateria, więc może nie być to najlepsze rozwiązanie, jeśli wytrzymałość baterii jest dla Ciebie naprawdę ważna. Jakość produktów V2 jest niezmiernie wysoka. Firma projektuje swoje e-papierosy w Kalifornii i na Florydzie, a każdy element przechodzi rygorystyczne protokoły badań przed skierowaniem na sprzedaż. Każdy zakład montażowy musi spełniać wysokie standardy, dzięki temu możesz być pewny wysokiej klasy każdego e-papierosa.

Jakość elektronicznego palenia

Wszystkie elementy pasują ciasno do siebie i działają idealnie. Baterię można wygodnie ładować. Niezwykle ważną zaletą są wysokiej jakości dodatki. Dodatkową cechą jest raport badania partii, który jest dostępny za darmo na kartridżach i e-cieczach. V2 przeprowadzają testy chemiczne wszystkich swoich e-płynów w ramach kontroli jakości, a później możesz po prostu wprowadzić numer partii i swój adres mailowy, aby uzyskać dostęp do darmowego PDF. Zapewnia on wszystkie szczegóły i niuanse, ale sam fakt, że ta usługa jest oferowana, pokazuje, że są dumni z jakości swojej oferty i nie jesteś narażony na złe wyniki. V2 e-papierosy oferują dożywotnią gwarancją, ale są pewne ograniczenia w celu zapobieżenia nadużyciom systemu. Obejmuje bowiem tylko pięć wymian, co nie jest idealne, ale  znikoma szansa, że faktycznie otrzymasz ciąg kolejnych sześciu wadliwych jednostek.