Wszystko o e-papierosach oraz paleniu
2015-10-07 12:18
 Oceń wpis
   

 Green Smoke w 2008 roku opracował elektroniczny papieros, który następnie w ciągu kilku lat ewoluował w e-papieros charakteryzujący się doskonały jakością. Cieszy się on wielką popularnością w 2015 roku.

Marka w Wielkiej Brytanii nie jest tak popularna w Stanach Zjednoczonych, w których jest ona jednym z największych graczy na rynku papierosów elektronicznych. Posiada wielu stałych klientów. E-papieros znajdujący się w zestawie starowym Green Smoke jest naprawdę pyszny.

Co zawiera zestaw e-papierosów?

Opakowanie na e-papierosy Green Smoke jest wysokiej jakości. Zawiera ono: 3 baterie do e-papierosów (dwie długie i jedną krótką), 2 opakowania kartomizerów przeznaczonych do długotrwałego użycia (po 5 w każdym opakowaniu), etui na papieros elektroniczny, adapter ścienny oraz ładowarkę USB. W przeciwieństwie do innych marek e-papierosów Green Smoke zdecydowało się na rezygnację z wyglądu kartonu papierosów, który dla mnie osobiście jest pozytywny.

e-papierosJeśli zaś chodzi o e-papieros nie mam żadnych skarg co do jego wyglądu, jak w przypadku innych firm, który wybrali wygląd tradycyjnego papierosa wraz z plamkami na kartomizerze i pierścieniach na baterii. To ma pomóc przejść na e-palenie. Jest to projekt dwuczęściowy z kartridżami do napełnienia, przykręcanymi bezpośrednio do akumulatora i krótka bateria liczy 4 cale. Po użyciu zarówno krótkich, jak i długich baterii musiałem się zgodzić, że prawdopodobnie są jednymi z najlepszych, jeśli chodzi o jakość. To znakomity mini e-papieros. W Pro zestawie dostępne są dwa rozmiary akumulatorów. Te baterie naprawdę długo wytrzymują. Krótsza bateria ma pojemność 160 mAh, zaś długa 270 mAh.

Jakość wykonania

Dobra jakościowa bateria pomaga kartomizerowi produkować dużą ilość pary przez cały czas (aż akumulator się w końcu wyczerpie). Jeśli chodzi o smak, Green Smoke próbowało zamieścić w swej ofercie rozmaite możliwości. Obok regularnych smaków tytoniu, produkowany jest także mentol, jabłko, wanilia, czekolada, kawa i truskawki. Moim ulubionym smakiem jest kawa i mentol. Ostatnio kupiłem trzy smaki do spróbowania: Menthol, Red Label Tobacco oraz Absolute Tobacco. Menthol był dla mnie bardzo dobry, ale byłem naprawdę pod wrażeniem smaków tytoniowych.

Red Label był prawie taki sam jak Absolute Tobacco, po prostu miał trochę odważniejszy smak. Ten e-papieros wytwarza doskonałą objętość pary. Ceny są również bardzo konkurencyjne. Pakiety Green Smoke będą również zawierać jedną lub dwie wolne baterie na zamówienie, a takiej opcji nie oferują inne marki. Green Smoke ma trzy zestawy startowe dostępne obecnie w Wielkiej Brytanii, w zasadzie każdy zestaw zawiera nieco więcej niż poprzedni, więc wszystko zależy od tego jak bardzo nałogowym palaczem jesteś.